Johtokunta 2020 esittäytyy

Puheenjohtaja Tiina Kuusisto
Puh.+358 407 161 481
tiina.ir.kuusisto@gmail.com

Taloudenhoitaja Lilli Kilpinen
Puh.+358 403 557 509
lillikilpinen@hotmail.com

Sihteeri Katri Heikkinen
Puh. +358 40 570 6878
katriheikk@gmail.com

Varajäsen ja jäsenvastaava Johanna Säily-Syvänen
pam705.jasenvastaava@gmail.com

Opintovastaava Anna Daniel
Puh. +358 45 318 6828

pam705.opintovastaava@gmail.com

Nuorisovastaava Sami Kaita
pam705.nuorisovastaava@gmail.com
Solidaarisuusvastaava Sari Luoma
sari.luoma@sol.fi

Tiedotusvastaava Lea Lundén
Puh. +358 40 722 2662
pam705.tiedotusvastaava@gmail.com

Varajäsen Katja Vahronen

katja.vahronen@gmail.com